Časté dotazy

Jak probíhá předání nebo doručení vstupenek?

    Standardně probíhá předání vstupenek třemi možnými způsoby:
  • Osobní předání v Londýně – zdarma, jednoduchý a spolehlivý způsob. S každým zákazníkem se náš český delegát sídlící přímo v Anglii individuálně domluví na čase a místě tak, aby mu to vyhovovalo.
  • Zaslání poštou do ČR – zdarma, zásilky zasíláme jako pojištěné cenné psaní České pošty na dobírku. Tato možnost neplatí vždy, avšak většinou je dostupná.
  • Elektronické vstupenky – zdarma, vstupenky zašleme k tisku na email. Tuto možnost nabízejí jen některé týmy, například Crystal palace, Brentford nebo QPR.

Jak probíhá platba?

K tomu, abychom Vaši rezervaci mohli považovat za závaznou, je potřeba uhradit zálohu 1.000,- za každou objednanou vstupenku předem. Zbylou částku doplatíte, jakmile Vám zašleme potvrzení o nákupu vstupenek od klubu (většinou cca měsíc před zápasem), kde také najdete Vaše přesná místa na stadionu. Často je také možné doplacení zbylé částky až při přijetí zásilky poštou na dobírku. Od doplatku již zaplacenou zálohu samozřejmě odečteme. Na předání nebo zaslání vstupenek se domluvíme individuálně s každým zákazníkem zhruba 2-4 týdny před utkáním. Funkce zálohy slouží k tomu, abychom měli opravdu potvrzený vážný zájem zákazníka. Jakmile pro něj totiž vstupenky od klubu nakoupíme, nemůžeme je ve většině případů vrátit. Stávalo se nám tak, že si zákazníci vstupenky objednali a krátce před zápasem řekli, že zájem ztratili. Nám tak zůstaly nevyužité vstupenky. Platba probíhá převodem na náš účet. Platby ze zahraničních účtů (Slovensko, Anglie…) nejsou problém.

Kde budou má místa na stadionu?

Vždy zajišťujeme nejlepší dostupná místa na stadionu. Všechny stadiony máme osobně vyzkoušené a víme, která místa jsou nejvhodnější. Samozřejmě si nemůžeme neomezeně vybírat, zájem o vstupenky je totiž enormní a vybíráme pouze z limitovaných míst. Rádi si také vyslechneme Vaše požadavky a vždy se snažíme co nejvíce přiblížit požadovanému místu.

Proč využít zrovna našich služeb?

Důvodů je hned několik. Nabízíme naprosto bezkonkurenční cenu na všechny utkání. Často zajistíme také daleko lepší místa než „nejslabší kategorie“ a to bez rozdílu, nebo s minimálním rozdílem v ceně. Dodáme Vám suprový servis, dostanete telefonní číslo na kontakt v Londýně, který Vám pomůže i s čímkoliv jiným. Několikrát jsme již našim zákazníkům zařizovali hotel, v případě, že jim uletělo letadlo, radili cestu po telefonu, když se ztratili atd. Rádi samozřejmě poradíme kam se zajít najíst, na nákupy, za zábavou - prostě cokoliv.

Abyste viděli, že to myslíme upřímně, dáme Vám jednu radu rovnou: Jedete-li do Londýna, připravte se, že za vstupy na veškeré atrakce budete platit nemalé peníze. Co takhle ale vstup do botanické zahrady, která se nachází v nejvyšším patře mrakodrapu přímo v centru Londýna a mít tak neskutečný výhled v krásném prostředí? A to úplně ZDARMA? Stačí si objednat volné vstupenky na této stránce Skygarden London. Vstupenky lze objednávat na 3 týdny dopředu a velmi rychle mizí.

Doporučujeme rezervovat vždy v pondělí ráno, kdy se zpřístupňují vstupenky na nový týden. Vyberte si jen čas, kdy se Vám bude hodit přijít. A náš tip?? Vyberte si čas před západem slunce a zážitek máte postaráno!

Může se změnit datum utkání?

Zhruba dva až tři měsíce předem jsou známy televizní přenosy daného kola, které mohou změnit datum zápasu. Jakmile jsou televizní přenosy oznámeny, datum se již nemění. Drtivá většina ligových utkáni se hraje vždy v sobotu nebo v neděli. Nejaktuálnější rozpis utkáni najdete na oficiálních stránkach Premier League, který doporučujeme sledovat. Jakmile vedle zápasu v daném kole vidíte loga televizních přenosů (SKY Sports, BT Sport), veškerá data a časy by se již neměla měnit. Pozn. Za přesuny zápasu neneseme zodpovědnost.