Časté dotazy

Jak probíhá předání nebo doručení vstupenek?

    Standardně probíhá předání vstupenek třemi možnými způsoby:
  • Drtivá většina vstupenek je zasílána formou elektronické vstupenky do emailu nebo jako elektronická vstupenka do vaší mobilní peněženky (Apple Pay / Google Wallet). Vstupenky jsou rozesílány až v týdnu před utkáním, dříve je kluby nevydávají.
  • Vstupenky na zápasy hrané v Manchesteru a Liverpoolu jsou předávány osobně delegátem na místě, dle dohody den před zápasem nebo v den zápasu, případně zanecháme k vyzvednutí na recepci vašeho ubytování v Anglii. VŠE SAMOZŘEJMĚ ZDARMA.
  • Zaslání poštou zdarma. U některých zápasů nám kluby vystavují klasické papírové vstupenky nebo jsou vstupenky nahrané na klubových kartách, ty vám zašleme zdarma na vaši adresu.

Jak probíhá platba?

Abychom vaši rezervaci mohli považovat za závaznou, je u rezervace potřeba uhradit zálohu ve výši 1.000kč za každou objednanou vstupenku. Záloha nám slouží jako garance, že o vstupenky máte skutečně zájem a nezajišťujeme vstupenky pro někoho, kdo má zájem pouze předběžný. Zbylou částku rezervace doplatíte až poté, co od nás vstupenky obdržíte! (Toto neplatí pro domácí zápasy Manchester United, Manchester City a Liverpoolu, kde vstupenky předává delegát až v Anglii, takže je potřeba je uhradit převodem před odletem, případně se individuálně domluvit na doplacení na místě.)

Kde budou má místa na stadionu?

Vždy zajišťujeme nejlepší dostupná místa na stadionu. Všechny stadiony máme osobně vyzkoušené a víme, která místa jsou nejvhodnější. Samozřejmě si nemůžeme neomezeně vybírat, zájem o vstupenky je totiž enormní a vybíráme pouze z limitovaných míst. Rádi si také vyslechneme Vaše požadavky a vždy se snažíme co nejvíce přiblížit požadovanému místu.

Proč využít zrovna našich služeb?

Důvodů je hned několik. Nabízíme naprosto bezkonkurenční cenu na všechny utkání. Často zajistíme také daleko lepší místa než „nejslabší kategorie“ a to bez rozdílu, nebo s minimálním rozdílem v ceně. Dodáme Vám suprový servis, dostanete telefonní číslo na kontakt v Londýně, který Vám pomůže i s čímkoliv jiným. Několikrát jsme již našim zákazníkům zařizovali hotel, v případě, že jim uletělo letadlo, radili cestu po telefonu, když se ztratili atd. Rádi samozřejmě poradíme kam se zajít najíst, na nákupy, za zábavou - prostě cokoliv.

Abyste viděli, že to myslíme upřímně, dáme Vám jednu radu rovnou: Jedete-li do Londýna, připravte se, že za vstupy na veškeré atrakce budete platit nemalé peníze. Co takhle ale vstup do botanické zahrady, která se nachází v nejvyšším patře mrakodrapu přímo v centru Londýna a mít tak neskutečný výhled v krásném prostředí? A to úplně ZDARMA? Stačí si objednat volné vstupenky na této stránce Skygarden London. Vstupenky lze objednávat na 3 týdny dopředu a velmi rychle mizí.

Doporučujeme rezervovat vždy v pondělí ráno, kdy se zpřístupňují vstupenky na nový týden. Vyberte si jen čas, kdy se Vám bude hodit přijít. A náš tip?? Vyberte si čas před západem slunce a zážitek máte postaráno!

Může se změnit datum utkání?

Zhruba dva až tři měsíce předem se určují televizní utkání daného kola a zápasy se rozprostírají do hracího víkendu (většinou sobota - neděle). Nejaktuálnější rozpis najdete vždy na oficiálních stránkach Premier LeagueJakmile vidíte, že celé kolo není naplánováno na stejný den a čas, je jasné, že termíny daného kola už jsou upravené a měnit by se neměly.
Pozn.: Za přesuny zápasů neručíme.